Hakkımızda

 

Kpssem.net, Kpss a grubuna hazırlanan üniversite mezunu öğrencilere bilgi vermek, kpss a grubu ile ilgili memur alımlarını duyurmak, Ösym’nin yapmış olduğu duyuruları öğrencilere buradan duyurarak bilgilendirmek amaçlı kurulmuştur.

Daha yeni yapılanma aşamasında olan sitemiz 2016 yılının ocak ayında kurulmuş olup öğrencilere bu tarihten itibaren kpss derslerini, kpss konu özetlerini ve kpss video konu anlatımlarını paylaşmaktadır. Kpss 2016 hazırlık portalı olan kpssem.net adresimizde bu paylaşımların devamlılığı ve güncelliğinin devamlılığı için sürekli olarak yenilenerek güncel tutulmaktadır.

Haberler, kategorisinde kpss a grubuna yönelik sınav duyuruları ve kpss 2016 yılı ve sonrası için memur alım ilanları öğrencilerle paylaşılmaktadır. Aynı zamanda kpss a grubuna yönelik kpss sınavı ile bilinmeyen konuları ve ders çalışmaya yönelik haberlerinde paylaşımı yapılmaktadır.

 

Maliye, Hukuk, Muhasebe gibi ders kategorilerinde kategorinin içeriğine göre dersleri konularına ayırarak kpss konularını, kpss konu özetlerini bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Kpss konularına yönelik paylaşımlarımız tamamen kendi çalışmalarımızdır.

Video dersler ve Foto galeri bölümlerinde ise derslere ait video konu anlatımları ve fotoğrafları paylaşılmaktadır. Paylaşılan videolar sunucumuzda yüklü değildir. Öğrencilerimizi bilgilendirmek amaçlı video sitelerinden çekilmektedir.

Misyonumuz, Kpss a grubu derslerinde en iyi ve en kaliteli paylaşımları yaparak takipçilerimize kpss sınavına hızırlık süresi boyunca destek olmak.

Vizyonumuz, Kpss a gurubu sınavlarına hazırlanan öğrencilerin yanında Türkiye’nin en büyük eğitim sitesi olmak ve amacımızdan sapmadan yıllar boyunca hizmet etmek.