Gizlilik Politikası

Kpssem.net olarak ziyaretçilerimizin ve üyelerimizin gizliliğine ve haklarına önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinde bizimle iletişimde bulunabileceğiniz her alanda gizliliğinizi ve güvenliğinizi en üst düzeyde tutabilmek için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

  • Üye Kayıt Alanı
  • Yorum Alanı
  • İletişim Sayfası

Üye Kayıt Alanı

kpssem.net sitemizi daha iyi takip edebilmek için üye olduğunuz sırada sizden e-posta ve şifre gibi bilgileriniz sorulacaktır. E-posta adresiniz istenme sebebi sizinle iletişime geçebilmek içindir. üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz. Şifrenizin güvenliği için uzun ve özel karakterler içeren şifre seçmenizi öneririz.

 

Yorum Alanı

Sitemiz üzerinde bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz değer alan yorum bölümleridir. Yorum yaparken girmiş olduğunuz e-posta adresleriniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Burada e-posta istememizin sebebi yorum alanları dışında da sizlerle rahat iletişim kurma isteğimizdir.

 

İletişim Safyası

Bu sayfadaki form verilerini doldurarak site yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.